KUHA - Kitle Uyandırma Hareketi Telegram Grubu

KUHA - Kitle Uyandırma Hareketi

KUHA – Kitle Uyandırma Hareketi facebook grubumuzun telegram grubu açılmıştır.
Gerçekleri,perde arkasını,gizli örgütleri,servisleri,ilimleri, oynanan kirli oyunları ve ittifakları, chemtrails gibi kitle imha silahlarını, yeni dünya düzenini, dünya dışı yaşamı. Kısacası ; SADECE GERÇEKLER diyerek sizlere ulaşacağız ve Kitle Uyandırma Hareketi olarak kitlelere hükmetmek isteyen Yeni Dünya Düzeni peşinde koşan şeytani sisteme karşı insanları KİTLE UYANDIRMA HAREKETİ olarak gerçeklerle buluşturacağız. Daima ve sadece gerçekler!
u telegram kanalımızda siyaset için birinin kalbini kırmak atılma sebebidir. Çünkü bizler siyaseti birer tiyatro olarak görürüz. Politika bir oyundur ve herkes rolünü oynar.
KUHA yönetimi, her inanca ve düşünceye saygılıdır. Telegram kanalında ergen deep web sayfaları ve gruplarında gördüğünüz gerçeklikten çok uzak komplo teorileri, +18 içerikler, asılsız fake bilgiler bulunmayacaktır. Böyle bir beklentiniz varsa gruptan çıkınız. Paylaştıklarımız çok ütopik ve gerçeklikten uzak gelebilir yeni üyelerimize, bununla çok karşılaştık, özellikle dünyanın geleceği hakkında. Bu konuda anlayış bekliyoruz değerli KUHA ailesinden.
Bu grubun bir parçası olmak, karşılıklı güven gerektirir. Grupta paylaşılanlar grupta kalmalıdır.
Grubumuza katılmak için: https://t.me/kuhatelegram


Beğendin mi? Puan vermek için Giriş Yap!

KUHA - Kitle Uyandırma Hareketi Hakkındaki Yorumlar

Beğendin mi? Yorum yapmak için Giriş Yap!


Benzer Telegram Grupları

Arşivci Tayfa Telegram Kanalı